Razpis počitniških kapacitet SZSVS jesen-zima 2018/19

objavljamo razpis počitniških enot v lasti in zakupu sindikata za obdobje jesen – zima 2018/2019.

POČITNIŠKE KAPACITETE si lahko ogledate v preteklih počitniških Obtokih ali na spletni strani v zavihku ZA ČLANE – Letovanje – Razpis 1 :

1. Moravske toplice (app. 6 ležišč, vključene do 4 kopalne karte)
  2. Terme Čatež (app. 1/4 vključene do 4 kopalne karte ali 1/6 vključenih do 6 kopalnih kart)
  3. Terme Ptuj (app. 4 ležišč, vključeni 2 kopalni karti)
  4. Terme Zreče:
    1. Vila Afrodita (app. 4 ležišča, vključeni 2 kopalni karti)
    2. Vila Afrodita (soba 2 ležišča, vključeni 2 kopalni karti)
  5. Rogla Macesen (app. 5 ležišč, vključeni 2 smučarski karti*)
  6. Rogla Gaber (Studio za 2 odrasla +2 otroka, vključeni 2 smučarski karti**)

Počitniški termini  trajajo 7 dni, od nedelje do nedelje. Možno je letovanje tudi za krajši čas, vendar ne manj kot 2 nočitvi. Članom sindikata nudimo možnost obročnega odplačevanja preko administrativne prepovedi. Turistična taksa se plača v kraju bivanja po zaključenem bivanju, odvisna pa je od števila dni bivanja in števila oseb, ki so kapaciteto koristile. V vseh kapacitetah bivanje hišnih ljubljenčkov ni dovoljeno.

PRIJAVA: po elektronski pošti na naslov: letovanje@sindikat-zsvs.si ali po navadni pošti na naslov agencije: RONJA, zavod za turizem, kulturo in marketing, Šaleška 19/a, 3320 Velenje.

Kontakt za letovanja: vsak delovnik med 10. in 14. uro na tel. 031 367 244 (ga. Rebeka).

Na razpis jesen – zima 2018/19 se prijavite do 8. oktobra 2018.

Prijavnica

Administrativna prepoved

Generalna sekretarka

Dragica Kekec