Počitniški razpis jesen – zima 2017/2018

Objavljamo razpis počitniških enot v lasti in zakupu sindikata za obdobje jesen – zima 2017/2018.

POČITNIŠKE KAPACITETE si lahko ogledate v preteklih počitniških Obtokih ali s klikom na posamezno počitniško enoto na spodnjem seznamu:

1. Moravske toplice (app 6 ležišč, vključene do 4 kopalne karte)
  2. Terme Čatež (app 1/4 vključene do 4 kopalne karte ali 1/6 vključenih do 6 kopalnih kart)
  3. Terme Ptuj (app 4 ležišč, vključeni 2 kopalni karti)
  4. Terme Zreče:

Stanovanje (5 ležišč, vključeni 2 kopalni karti)

Vila Afrodita (app. 4 ležišča, vključeni 2 kopalni karti)

Vila Afrodita (soba 2 ležišča, vključeni 2 kopalni karti)

1. Rogla (app 5 ležišč, vključeni 2 smučarski karti*)

Počitniški termini  trajajo 7 dni, od nedelje do nedelje. Možno je letovanje tudi za krajši čas, vendar ne manj kot 2 nočitvi. Članom sindikata nudimo možnost obročnega odplačevanja preko administrativne prepovedi. Turistična taksa se plača v kraju bivanja po zaključenem bivanju, odvisna pa je od števila dni bivanja in števila oseb, ki so kapaciteto koristile. V vseh kapacitetah bivanje hišnih ljubljenčkov ni dovoljeno.

Rok za prijavo na razpis je 22. september 2017.

Generalna sekretarka

Dragica Kekec

Termini, prijavnica in administrativna prepoved (obročno odplačevanje)

Permanent link to this article: http://www.sindikat-zsvs.si/2017/pocitniski-razpis-jesen-zima-20172018/